Biznes

Usługa dzierżawy infrastruktury

 


Dzierżawa łącza Ethernet

Cechy usługi

Usługa transmisji danych realizowana w technologii Ethernet zapewnia przepływność łącza od 1 Mb/s do 10 GB/s. Dzięki wysokim parametrom transmisji technologii Ethernet oraz wysokim standardom bezpieczeństwa, możliwe jest korzystanie z zaawansowanych, zintegrowanych aplikacji biznesowych oraz multimedialnych środków komunikacji.

Zastosowanie

Usługa skierowana jest do dużych i średnich firm oraz instytucji posiadających kilka oddziałów, dla których - ze względu na profil działalności lub wykonywane funkcje - konieczne jest zbudowanie sieci charakteryzującej się dużymi przepływnościami, zapewniającej wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłanych danych.

Korzyści dla Klienta:

  • budowa korporacyjnej sieci transmisji danych,
  • utrzymanie i zarządzanie siecią przez wysokiej klasy specjalistów,
  • uniknięcie wydatków na szybko „starzejący się” sprzęt sieciowy i teletransmisyjny,
  • łatwe zwiększenie przepustowości w sieci, które nie wiąże się z wymianą czy dokupieniem nowego sprzętu,
  • pisemna gwarancja jakości usług i poziomu bezpieczeństwa ustalona w umowie (SLA),
  • pełna separacja transmisji danych wraz z zabezpieczeniem przed atakami z zewnątrz,
  • możliwość transmisji danych, głosu oraz wideo wysokiej jakości na jednym, uniwersalnym łączu,
  • optymalne rozwiązanie - ofertę tworzymy indywidualnie dla Klienta, uwzględniając jego aktualne potrzeby i plany.

 


Dzierżawa włókien optycznych

Jest usługą umożliwiającą zbudowanie własnej sieci transmisyjnej bez konieczności ponoszenia kosztownych inwestycji w budowę infrastruktury światłowodowej.

Oferowana usługa umożliwia budowanie traktów komunikacyjnych o dowolnej przepustowości- typowo jest to N x 1Gbps, ale możliwe jest również użycie technologii zwielokrotnienia falowego xWDM.

Usługa dzierżawy włókien światłowodowych świadczona jest w oparciu o własną sieć kabli światłowodowych ułożonych w istniejącej kanalizacji technicznej lub podwieszonej na słupach.

Typowo usługa zakończona jest przy pomocy przełącznic optycznych naściennych lub panelowych 19″ ze złączami zgodnymi z indywidualnymi wymaganiami klienta.