o Skyware

o Skyware

Skyware Sp. z o.o. jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem świadczącym usługi telekomunikacyjne.

Firma została założona w 2003 roku przez kilkoro młodych ludzi, którzy zapragnęli wziąć los w swoje ręce i zbudować własny biznes. Kierując się zdobytym wykształceniem i jednocześnie pasją została powołana do życia spółka świadcząca usługi telekomunikacyjne, której głównym celem działalności było świadczenie dostępu do szybkiego Internetu na terenie Rzeszowa i ościennych miejscowości.

Bogaty wachlarz świadczonych usług realizowanych poprzez własną infrastrukturę, głównie przy wykorzystaniu sieci światłowodowej  zyskuje uznanie naszych klientów i kontrahentów. Zadanie jakie stawiane jest przed firmą to zapewnienie niezawodnych, nowoczesnych i stabilnych usług wszystkim, którzy poszukują  stabilnego i szybkiego dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej czy telefonii stacjonarnej.

Dzisiaj Skyware, to firma o wiele większa, z dużo większym doświadczeniem, bardziej ugruntowaną pozycją na rynku niż kilkanaście lat temu. Skyware to jeden z największych regionalnych operatorów telekomunikacyjnych. Z powodzeniem wykorzystuje fundusze unijne, daje pracę mieszkańcom regionu oraz wspiera sport i lokalne organizacje non-profit.

Jednakże pewne rzeczy w Skyware pozostały niezmienne - od momentu powstania  nieustannie cieszy się rosnącą popularnością i zaufaniem wśród swoich Klientów.

Codziennie dokładamy starań, by tego zaufania nie zawieść. Dziękujemy za nie naszym obecnym Klientom i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich poszukujących usług najwyższej jakości.             

Biuro Obslugi KlientaBudynek glowny