FTTH - dostęp do Internetu nowej generacji

FTTH - dostęp do Internetu nowej generacji

FTTH czyli światłowód do domu, jest to najnowocześniejsza technologia, która polega na doprowadzeniu do pojedynczego lokalu/nieruchomości łącza światłowodowego zakończanego gniazdem abonenckim (przyłącze światłowodowe).

To technologia najnowszej generacji wprost do twojego domu.

Daje możliwość korzystania z dostępu do Internetu o wysokich przepływnościach łącza (do 1 Gb/s).

Umożliwia Dostęp do nowoczesnych usług multimedialnych – dostęp do Internetu, telewizja IPTV (jak również CATV) o wysokiej, jakości HD/3D, VOD – telewizja na życzenie, telefonia VoIP, programy „w chmurze”, gry online, monitoring IP, wirtualne biuro i wiele innych.

Największa niezawodność świadczonych usług – odporność na warunki atmosferyczne oraz zakłócenia spowodowane działaniem innych sieci, w odróżnieniu od sieci bezprzewodowych WiFi

Niska awaryjność sieci - brak urządzeń aktywnych (zasilanych) pomiędzy użytkownikiem a serwerownią. 

Dlaczego stawiamy na technologię światłowodową?

Światłowody są niezawodne, a także bezkonkurencyjne pod względem szybkości i jakości przepływu informacji. Ich nieograniczona pojemność pozwala na wszelkiego rodzaju transmisje danych, głosu oraz obrazów.

Sieć światłowodowa jest gwarancją stabilności i nieograniczonej przepływności transmisji danych, a także wysokiej niezawodności świadczonych usług.

Zapraszamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez organizację Fiber to the Home Council Europe promującego tą technologię: